Hakkımızda

Mesafe.net

Artık mesafeler daha net

İller ve ilçeler arası mesafe hesaplayıcı sitelerinin birçoğu ne yazık ki profesyonel anlamda hizmet vermemektedir. Bu sebepten dolayı bu sektörde en iyi hizmet vermeyi amaçlayarak 2019 yılında hizmet vermeye başladık.

T.C. sınırları içerisinde il/ilçe merkezlerinin arasındaki karayolu uzaklıklarını kilometre üzerinden hesaplama yaparak siz değerli kullanıcılarımıza sunmaktayız. Ölçüler il/ilçe merkezlerinden başlanarak hesaplanmaktadır. Mesafe.net üzerinden yaptığınız ve yapacağınız bütün sorgular, Google Haritalar servisinin sürekli olarak güncellediği Rotalar Mesafe Matrisi üzerinden alınan verileri iletir. Bu sayede sitemizde yaptığınız bütün sorgular, harita çalışmaları ile bu alanda en güvenilir ve en doğru sonuçları veren Google Haritalar servisinin en güncel verileridir.

Sitemizde yanıltıcı ve yanlış bilgiler ve illegal içerikler bulunmamaktadır. Mesafe.net altyapısında kullanılan yazılım, sorgulanan mesafeleri Google Haritalar servisinden otomatik olarak çekmektedir. Bu yazılımsal kurguda hata oluşma ihtimali her zaman mevcuttur ve Mesafe.net yöneticileri bu tür bir sorundan sorumlu tutulamaz.

Web sitemizin tasarımı tamamen kullanıcıların ihtiyaçlarını en basit şekilde karşılayabileceği biçimde özel olarak tasarlanmıştır. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yer alan karayolu güzergahları, belli aralıklarda değişiklik gösterebilmektedir. Mesafe.net, tüm verilerini Google Haritalar Rota servisinden alır. Veri sağlayıcısı olarak Google Haritalar rota servisinin gönderebileceği yanlış veriler tarafımızı bağlamamaktadır. Zira veri sağlayıcısı olarak Google Haritalar mesafe matrisini seçmemizin en temel nedeni, günümüz koşullarında en güncel verileri sunmasıdır. Uzaklık mesafesinin yanı sıra kara yolu aracı ile varış noktasına ortalama kaç saat içerinde ulaşabileceğinizi tahmini olarak sizlere sunmaktayız. Bu tahmin, Google Haritalar mesafe matrisi servisinden gelen verilerdir ve doğrudan Google tarafından aktarılır.

Yolculuklarınızda mesafe ve yolculuk süresini sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Yolculuk öncesi rotanızın toplam mesafe, süre, yakıt ve maliyet bilgilerini öğrenebilmeniz için size en güncel verileri sunuyoruz.

 

Kalite Politikamız

Yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlayarak çalışmalarını var gücüyle sürdüren ekibimiz sayesinde en iyi hizmeti vermeyi kendimize görev edindik. Her geçen gün değişen hayat şartlarına ayak uydurarak kullanıcılarımızın ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermeyi ön planda tutuyoruz. İletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak şikâyet ve önerilerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Bize gönderdiğiniz mesajlar ile Mesafe.net in gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Misyonumuz

İller/ilçeler arası mesafe, yolculuk süresi, yakıt tüketim ve maliyet bilgilerini siz değerli kullanıcılarımıza en güncel verilerle sunmak istiyoruz.

Vizyonumuz

Mesafe hesaplama konusunda kullanıcıların tek tercihi olarak, bu konudaki tüm talepleri tek çatı altında karşılamak istiyoruz.